samsung s8 kapak

Samsung'tan Akıllı Kapaklı AddWash Çamaşır MakinesiSamsung'un üzerinde titizlikle çalıştığı ve şirket tarihinin şimdiye kadarki en önemli amiral gemisi olması beklenen Galaxy S8'in kılıf görselleri de internete sızdırıldı. Şimdiye kadar Galaxy S amiral gemilerinin alt kısmında gördüğümüz ve parmak izi tarayıcı için de kullanılan Ana Sayfa butonunun olmayışı, son zamanlarda iddia edilen ekrana entegre parmak izi tarayıcı ve Ana Sayfa düğmesi eksikliği bilgilerini doğruluyor.


Yeni sızan bir Samsung Galaxy S8 kılıfı, bize yeni bir şey söylemese de, önceki dedikoduları güçlendirdi. Söz konusu kılıflar nereden çıktı bilmiyoruz, ancak onların sayesinde bu sızıntı kaynağının bir kılıf üreticisi olduğunu düşünmeden edemiyoruz. Samsung Mobil Başkanı DJ Koh, Galaxy S8'in her zamanki tarihinde değil, biraz daha geç bir tarihte tanıtılacağını söyledi.


Galaxy S8'in fiyatı 650 dolar ile 700 dolar arasında olması beklenirken, Galaxy S8 Plus'ın fiyatı ise 750 ile 800 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor. Render görsellerine göre S8 Plus'ta çift arka kamera bulunacak, üstelik S8'e nazaran daha geniş açılı bir kamera olacağını da söyleyebiliriz.


Tüm bu bilgiler paylaşılırken GSM Arena sitesi, geçtiğimiz gün başka sızıntılarla uyuşmayan yeni Galaxy S8 sızıntısını paylaşmıştı. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın 3000-3500 mAh arası bir değere sahip olacağı bataryaya sahip olacağı bekleniyordu. Dayanıklı ve silinebilir tasarımıyla dikkat çeken yeni Logitech PRO, Samsung Galaxy NotePRO ve Galaxy TabPRO'nun hem ön, hem de arka yüzeyini oluşabilecek çizilme, darbe ve dökülmelere karşı koruyor.


Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge'nin tanıtımı yaklaştıkça telefon hakkında sızıntılar gelmeye hızla devam ediyor. Tabii Galaxy S8 için paylaşılan bu görüntüler için kesin diyemeyiz ancak çoğu zaman telefon tanıtılmadan bu tür sızıntıların olduğu da biliniyor.


Aksesuar üreticis olan Olixar, Galaxy S8 Edge için tasarlamış olduğu şeffaf kılıfı satışa sundu, satışa sunulan Şeffaf kılıf ile telefonun tasarımı açığa çıktı. Samsung Galaxy S6 serisi telefonlar piyasaya gelene kadar da bu kurların sabit kalmayacağı kesin.


Bu sebeple rakibiyle yarış halinde olan Samsung'un da yeni amiral gemisi olacak Galaxy S8'de regular ve geniş açılı çekim modlarını kullanmaya olanak tanıyan çift kamerayı getirebilir. Bu durum da S8'in daha küçük bir batarya değeri ile gelebileceği ihtimalini doğuruyor.Bunların yanı sıra yeni Galaxy S8 için 'Alcantara' takviyeli bir koruyucu kılıf da olacak.


Samsung Galaxy S8, bizlere bir sürpriz yaparak, katlanabilir bir ekranla da gelebilir. Bu hafta yüzde 8'e yakın değer kaybeden Samsung hisseleri, bugün erken saatlerde yaklaşık yüzde .6 yükseliş kaydetti. Galaxy S7 ve S7 edge, Vulkan API'yi destekleyen ilk akıllı telefonlar olduğundan API ile geliştirilen oyunlardaki efektleri son derece etkileyici bir şekilde hissedebilirsiniz.


Galaxy S8 'in Samsung 'un önümüzdeki ay düzenleyeceği etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Ayrıca Samsung tarafından üretilmiş olan en şık akıllı telefon modeli olarak görülüyor. Bu görüntülerin kesinlikle Galaxy S8'e ait olduğu söylenemez olsa incele bile kılıf üreticilerin cihazlardan önce kılıfları sergiye koyduğu bir gerçek.


Bu yeni koruyucu kılıflar zırhlı bir yapıya sahip ve Galaxy S8 tasarımı da yine görülebiliyor. Samsung Galaxy S8'in parmak izi tarayıcısı, daha önce sızdırılan görsellerdeolduğu gibi ana kameranın hemen sağ tarafına konumlandırılmış. Snapdragon 835 Yonga setine ait bir işlemci four veya 6 GB RAM 64 GB veya 128 GB dahili depolama alanı bulunacak olan Samsung Galaxy S8 five,8 inç büyüklüğünde çift taraftan eğimli bir ekrandan oluşacak.


Kanada Ulaştırma Bakanlığı, güç ünitelerinin ısınması ve patlaması sorununun henüz çözülememesi nedeniyle Samsung'un Galaxy Note 7 model telefonunu kargo dahil tüm ticari uçuşlarda yasaklama kararı aldı ve yolcuların söz konusu telefon modelini üzerlerinde veya bagajlarında bulunduramayacağını açıkladı.


Batarya takviyeli kılıf konusunda S8, bir önceki modeli S7'ye göre daha düşük bir değer ile karşımıza çıkmakta. Galaxy S7'den %20 civarında daha pahalı olması beklenen Galaxy S8 ve S8 Plus, ısı borularıyla soğutulacak ve three.5mm kulaklık girişini de aktif olarak taşıyacak.


Bunun yanında Galaxy S8 modeli için en çok konuşulacak aksesuarların başında genişletilmiş bağlantı seçeneklerine sahip bir Multimedya Dock olacak. Samsung diğer modellerde de olduğu gibi Galaxy S8'de de iki farklı işlemci kullanacak. Kaykayda hareketler yapmaktan bir doğum günü pastasının mumlarını üflemeye kadar Galaxy S7 ve S7 edge ile çekilen tüm fotoğraflar canlı, net ve hayat dolu.


Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri, Türkiye saati ile 17:45'te başlayacak ‘Unbox Your Phone' sunumunda tüm ihtişamıyla karşımızda olacak. Montblanc'in, Samsung Galaxy Note four için ürettiği yeni ürünlerin tanıtıldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


S8 Plus'a ait olduğu söylenen render görüntüleri, world-wide-web alemine sızdırılmış durumda ve render görsellerine bakarak S8 Plus'ta beklediğimiz çoğu şeyi artık söyleyebiliriz. Galaxy S8 akıllı telefonunun Samsung tarafından tanıtılmasına çok kısa bir süre kala akıllı telefona ait özellikler de netleşmeye başladı.


Öte yandan Galaxy S6'nyn pil de?i?imi görsellerde gösterildi?i ?ekilde yapylyyor. Samsung un yeni amiral gemi modeli Galaxy S8 için meraklı bekleyiş sürerken yavaş yavaş sızıntılar da netleşmeye başladı. Kılıf içerisinde yer alan telefon bir süredir Galaxy S8 modeline ilişkin yayınlanan görüntüleri onaylar nitelikte.


Her iki kılıfta tasarımsal açıdan, akıllı telefon dünyasında sızıntılarının doğru çıkması ile tanınan Evan Blass tarafından daha önce paylaşılan Galaxy S8 görselleri ile büyük oranda benzerlik gösteriyor. Müşteriler, ten.000 baht karşılığında Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ya da Galaxy Note five modellerinden birini seçerek yanında kulaklık setini bedava alabilecek.


Ne tesadüf ki bu videodaki prototip telefon, GSM Arena `nın paylaştığı Galaxy S8 sızıntısının kavissiz hali. Bu yüzden de, Galaxy Note 7'de yaşanan büyük sorunu tekrar yaşamak istemeyen Samsung'un, testleri ciddiye almasına şaşırmamak gerek. Samsung Galaxy S8‘ in de tıpkı Ağustos' ta çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 7 gibi 6 GB' lık bir RAm kapasitesi ile bizlerle olması bekleniyor.


Samsung, Kore Herald ile konuşan isimsiz bir Samsung tedarikçisine göre Apple'ın geçtiğimiz yıl Apple'ın iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile yaptığı 3D Touch işlevselliği gibi basınca duyarlı bir özellik eklemeyi düşünüyorum. Kılıf ayrıca, Galaxy S8 Plus'da daha önce olacağı söylenen çift arka kamera olmadığını da gösteriyor.


Samsung Galaxy S8 ‘in canlı görüntüsü bir kez daha sızdırıldı ve cihazın ilk kez ekranda gezinme düğmeleriyle birlikte yüklü olan uygulamaların çoğunu çalışır durumda gördük. Alt kısımda fiziksel ana ekran tuşunun yerine Samsung logosu yerleştirilmiş fakat üst kısımda fazla bir değişiklik mevcut değil.


Tablete özel üretilmiş kılıf modelleri ayrıca arka kameranın da problemsiz şekilde kullanılabilmesini sağlar. Kılıftan hareketle söyleyebiliriz ki S8'de parmak izi okuyucu çift ledli çift kameranın yanında yer alacak ve Galaxy S8'in iki farklı modeli olacak. Galaxy telefon kapakları kapalı durumdayken telefonun ekranını korumasını yanı sıra giriş ve yuvalara erişimi de engellemiyor ve bu girişler kullanıldığında kapağın açılması zorunluluğu bulunmuyor.


Ancak son alınan görsellere bakacak olursak Galaxy S8'in nasıl bir tasarıma sahip olacağı netlik kazandı. Hem Galaxy S8 hem de Galaxy S8 Plus kılıfının sağ alt kısmında bir S-Pen boşluğu yer alıyor. Biz de Neftek LLC olarak bilgisayarlarımızın başına geçtik ve yeni çıkacak Samsung Galaxy S8 modeli için en iyi aksesuarları en iyi, en geniş yelpazede tüm ürünlerimizle birlikte sunmak için bir online mağaza oluşturduk.


Gelen sızıntılara göre Galaxy S8 özellikleri ile Note7 modelini aratmayacağı gibi daha üstün özelliklere sahip olacak. Çünkü firmaları, iş ortaklığı yaptığı kılıf firmalarına, henüz tanıtılmadan önce cihazın prototiplerini ileterek, aksesuar tarafında oluşacak gecikmeleri elimine etmek istiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *